Omega (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Content
gl: Contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Top
gl: Superior

en: Section
gl: Sección

en: Menu
gl: Menú

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Left side
gl: Lado esquerdo

en: Middle column
gl: Columna central

en: Right side
gl: Lado dereito

en: Bottom
gl: Botón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Configuration
gl: Configuración

en: Position
gl: Posición

en: Messages
gl: Mensaxes

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Right above
gl: Dereita arriba

en: Left below
gl: Esquerda abaixo

en: Right below
gl: Dereita abaixo

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Zone
gl: Zona

en: Debugging
gl: Depuración

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Enable or disable the display of certain page elements.
gl: Activar ou desactivar a visualización de certos elementos da páxina.

en: Main menu
gl: Menú principal

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)
