Omega (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Content
hy: Պարունակություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site slogan
hy: Կայքի կարգախոս

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Media query
hy: Մեդիա հարցում
