Omega (7.x-3.1) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Section
hr: Sekcija

en: Menu
hr: Izbornik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Bottom
hr: Dno

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Position
hr: Pozicija

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Enable or disable the display of certain page elements.
hr: Uključite ili isključite prikaz određenih dijelova stranice.

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)
