Omega (7.x-3.1) - en to pl translation catalogue (92 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Content
pl: Zawartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Top
pl: Góra strony

en: Section
pl: Sekcja

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Middle column
pl: Środkowa kolumna

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site slogan
pl: Slogan witryny

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Width
pl: Szerokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Position
pl: Pozycja

en: Messages
pl: Wiadomości

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Middle
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Left above
pl: Lewa powyżej

en: Right above
pl: Prawa powyżej

en: Left below
pl: Lewa poniżej

en: Right below
pl: Prawa poniżej

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Zone
pl: Strefa

en: Regions
pl: Regiony

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Enable or disable the display of certain page elements.
pl: Włącz lub wyłącz pokazywanie wybranych elementów strony.

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Main menu
pl: Menu główne

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: Minimum scale
pl: Minimalna skala

en: Maximum scale
pl: Maksymalna skala

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Grid settings
pl: Ustawienia siatki

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Feed icons
pl: Ikony kanałów informacyjnych

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Primary Region
pl: Główny region

en: User Bar First
pl: Pierwszy pasek użytkownika

en: User Bar Second
pl: Drugi pasek użytkownika

en: <h3>Layout configuration</h3>
pl: <h3>Konfiguracja układu</h3>

en: Grid system
pl: System siatki

en: Viewport settings
pl: Ustawienia obszaru wyświetlania

en: Initial scale
pl: Początkowa skala

en: Scalable by user
pl: Skalowalny przez użytkownika

en: Toggle styles
pl: Przełącz style

en: Enable optional stylesheets
pl: Włącz opcjonalne arkusze stylów

en: Additional region classes
pl: Dodatkowe klasy regionu

en: Column count
pl: Liczba kolumn

en: Additional zone classes
pl: Dodatkowe klasy strefy

en: Defined by
pl: Zdefiniowane przez

en: Belongs to
pl: Należy do

en: Toggle libraries
pl: Przełącz biblioteki

en: Enable optional libraries
pl: Włącz opcjonalne biblioteki

en: Enable the responsive grid
pl: Włącz responsywną siatkę

en: Primary layout
pl: Główny układ

en: @layout layout
pl: Układ @layout

en: Media query
pl: Media zapytanie

en: This is a debugging block
pl: To jest blok debugowania

en: Toggle advanced elements
pl: Przełącz zaawansowane elementy

en: Zone and region configuration
pl: Konfiguracja stref i regionów

en: @count Columns
pl: @count kolumn

en: @width Columns
pl: @width kolumn
