Omega (7.x-3.0-rc5) - en to bo translation catalogue (44 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Top
bo: འགོ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Middle column
bo: བར་གྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Position
bo: གནས་ས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Left
bo: གཡོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Left above
bo: གཡོན་སྟེང་།

en: Right above
bo: གཡོས་སྟེང་།

en: Left below
bo: གཡོན་འོག

en: Right below
bo: གཡས་འོག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Enable or disable the display of certain page elements.
bo: དྲ་ངོས་ཐོག་གི་གྲུབ་ཆ་འགའ་ཞིག་གི་མངོན་སྟངས་ནུས་ཡོད་དམ་ནུས་མེད་དུ་གཏོང་བ།

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: @current of @max
bo: @max་ནས་@current

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Feed icons
bo: བསྡུས་བརྗོད་མཚོན་རིས
