Omega (7.x-3.0-rc5) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Content
te: సారము

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Top
te: పైన

en: Menu
te: మెనూ

en: Middle column
te: మధ్య వరుస

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Site slogan
te: సైటు నినాదం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Position
te: స్థానం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: @current of @max
te: @maxలో @current
