Omega (7.x-4.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Default
sr: Подразумевано

en: Footer
sr: Подножје
