Omega (7.x-4.0-alpha5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Comments
os: Комментари

en: new
os: ног

en: updated
os: сног

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
