Omega (7.x-4.0-beta1) - en to kn translation catalogue (34 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
