Omega (7.x-4.0-beta1) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: new
my: အသစ်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Your search yielded no results
my: သင့်ရှာဖွေသည့်အကြောင်းအရာအတွက် ရလာဒ်မရှိပါ/ ပြန်ကြားချက်များ မရရှိပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
