Omega (7.x-4.0-beta1) - en to ne translation catalogue (42 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: new
ne: नयाँ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Block
ne: ब्लक

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: URL:
ne: यू आर एल:

en: Updated:
ne: अपडेट भयोः

en: Forum
ne: फोरम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Source
ne: स्रोत

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Topics
ne: विषय

en: Choice
ne: विकल्प

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Vote count
ne: मतगणना

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
