Omega (7.x-4.0-beta2) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: new
bs: novi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Weight
bs: Težina

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Options
bs: Opcije

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Block
bs: Blok

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Source
bs: Izvor

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Choice
bs: Izbor

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: Total votes: @votes
bs: Ukupno glasova: @votes

en: Vote count
bs: Broj glasova
