Omega (7.x-4.0-beta2) - en to dz translation catalogue (34 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: Updated:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད:

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
