Omega (7.x-4.0-beta2) - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Comments
eo: Komentoj

en: new
eo: nova

en: Categories
eo: Kategorioj

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Weight
eo: Pezo

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Region
eo: Regiono

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Block
eo: Bloko

en: Host
eo: Gastiganto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Updated:
eo: Ĝisdatigita:

en: Forum
eo: Forumo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Choice
eo: Elekto

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: Total votes: @votes
eo: Sumaj voĉdonoj: @votes

en: Vote count
eo: Voĉdona kalkulo

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu haŭto bezonas PHP-version @php_required kaj ne kongruas kun PHP-versio !php_version.
