Omega (7.x-4.0-beta2) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
