Omega (7.x-4.0-beta2) - en to mn translation catalogue (31 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Weight
mn: Жин

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Region
mn: Бүс

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Choice
mn: Сонголт

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: original
mn: эх

en: Total votes: @votes
mn: Нийт санал: @votes

en: Vote count
mn: Саналын тоо
