Omega (7.x-4.0-beta2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
