Omega (7.x-4.0-beta2) - en to sq translation catalogue (41 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: new
sq: i ri

en: Categories
sq: Kategoritë

en: updated
sq: u përditësua

en: Weight
sq: Pesha

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: URL:
sq: Adresa URL:

en: Updated:
sq: Rifreskimi:

en: Forum
sq: Forumi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Choice
sq: Zgjedhja

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor

en: Total votes: @votes
sq: Gjithsej votime: @votes

en: Vote count
sq: Numërimi i votave

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sq: Kjo temë kërkon versionin @php_required të PHP dhe nuk është kompatibël me versionin !php_version të PHP.
