Omega (7.x-4.0-beta3) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: new
jv: anyar

en: Categories
jv: Kategori

en: updated
jv: wis diupdate

en: Weight
jv: Urutan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Options
jv: Opsi

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Block
jv: Blok

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Choice
jv: Pilihan

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: More help
jv: Bantual selengkapé

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: original
jv: asli

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Total votes: @votes
jv: Total pilihan: @votes

en: Vote count
jv: Jumlah pilihan

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
jv: Tema iki mbutuhaké PHP versi @php_required lan sing saiki ora cocok karo PHP versi !php_version.

en: Status message
jv: Status pesen

en: view actual size
jv: tonton ukuran asline

en: Sample original image
jv: Conto gambar asli

en: Sample modified image
jv: Conto gambar owahan

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
jv: Versi iki ora cocog karo Drupal !core_version lan kudu diganti.
