Omega (7.x-4.0-beta3) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: new
se: ođđa

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Topics
se: Fáttát

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
