Omega (7.x-4.0-beta3) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: new
sk: nové

en: Categories
sk: Kategórie

en: updated
sk: aktualizované

en: Weight
sk: Váha

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Block
sk: Blok

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: Forum
sk: Fórum

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Source
sk: Zdroj

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: Choice
sk: Možnosť

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: More help
sk: Ďalšia pomoc

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: original
sk: pôvodný

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Total votes: @votes
sk: Celkový počet hlasov: @votes

en: Vote count
sk: Počet hlasov

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sk: Táto téma vzhľadu požaduje PHP verziu @php_required a je nekompatibilná s PHP verziou !php_version.

en: Status message
sk: Stavová správa

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: Sample modified image
sk: Ukážkový modifikovaný obrázok

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
sk: Táto verzia nie je kompatibilná s Drupalom !core_version a mala by byť nahradená.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
