Omega (7.x-4.0-beta4) - en to bo translation catalogue (54 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: new
bo: གསར་བ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Updated:
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Source
bo: ཁུངས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Choice
bo: གདམ་ཚན

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: original
bo: ཐོག་མ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: Total votes: @votes
bo: འདེམས་ཤོག་སྡོམ་པས་@votes

en: Vote count
bo: འདེམས་ཤོག་གི་གྲངས་ཀ

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: བརྗོད་གཞི་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP པར་གཞི་!php_versionདང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: Sample original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Sample modified image
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན་པའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
bo: པར་གཞི་འདི་དང་Drupal !core_version་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
