Omega (7.x-4.0-beta4) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Pages
el: Σελίδες

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: new
el: νέο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Weight
el: Βάρος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Region
el: Περιοχή

en: Options
el: Επιλογές

en: Last post
el: Τελευταία δημοσίευση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Updated:
el: Ενημερώθηκε:

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: Port
el: Θύρα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Source
el: Πηγή

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Topics
el: Θέματα

en: Posts
el: Καταχωρίσεις

en: Choice
el: Επιλογή

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: More help
el: Περισσότερη βοήθεια

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: original
el: πρωτότυπο

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: No blocks in this region
el: Δεν υπάρχουν μπλοκ σε αυτή την περιοχή

en: Total votes: @votes
el: Σύνολο ψήφων: @votes

en: Vote count
el: Σύνολο ψήφων

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
el: Αυτή η θεματική παραλλαγή απαιτεί έκδοση PHP @php_required και είναι ασύμβατη με την έκδοση PHP !php_version.

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: view actual size
el: δες το πραγματικό μέγεθος

en: Sample original image
el: Δείγμα αρχικής εικόνας

en: Sample modified image
el: Δείγμα τροποποιημένης εικόνας

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
el: Αυτή η έκδοση δεν είναι συμβατή με την έκδοση !core_version του  Drupal και θα πρέπει να αντικατασταθεί.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
