Omega (7.x-4.0-beta4) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Source
mg: Loharano

en: Highlighted
mg: Vaomarika
