Omega (7.x-4.0-beta5) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: Weight
az: Çəki

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Options
az: Seçimlər

en: Last post
az: Son post

en: Block
az: Blok

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: More help
az: Daha çox kömək

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: original
az: orijinal

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Status message
az: Status mesajı

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın
