Omega (7.x-4.0-beta5) - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: new
eu: berria

en: Categories
eu: Kategoriak

en: updated
eu: eguneratua

en: Weight
eu: Pisua

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Region
eu: Atal

en: Options
eu: Aukerak

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: next
eu: hurrengoa

en: Forum
eu: Foroa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Port
eu: Ataka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Source
eu: Iturburua

en: @time ago
eu: duela @time

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Choice
eu: Aukera

en: previous
eu: aurrekoa

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: More help
eu: Laguntza gehio

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: Error message
eu: Errore mezua

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Total votes: @votes
eu: Botoak guztira: @votes

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
