Omega (7.x-4.0-beta5) - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: new
mr: नवीन

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: Weight
mr: मुल्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Options
mr: विकल्प

en: Last post
mr: शेवटचे प्रकाशन

en: Block
mr: भाग

en: Forum
mr: चर्चा

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: 1 vote | @count votes
mr[0]: 1 vote
mr[1]: @count मत

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Topics
mr: विषय

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: Choice
mr: पर्याय

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: Vote count
mr: मतांची संख्या
