Omega (7.x-4.0-beta6) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: new
nn: ny

en: Categories
nn: Kategoriar

en: updated
nn: oppdatert

en: Weight
nn: Vekt

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Block
nn: Blokk

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Updated:
nn: Oppdatert:

en: Navigation
nn: Navigering

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: @time ago
nn: @time sidan

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Your search yielded no results
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen

en: Total votes: @votes
nn: Mengd stemmer: @votes

en: Highlighted
nn: Utheva
