Omega (7.x-4.0-beta6) - en to th translation catalogue (45 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: new
th: ใหม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: updated
th: ถูกปรับปรุง

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Last post
th: กระทู้ล่าสุด

en: Host
th: โฮสต์

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Updated:
th: ถูกปรับปรุง:

en: next
th: ถัดไป ›

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: 1 vote | @count votes
th[0]: 1 โหวต
    @count votes
th[1]: @count โหวต

en: Port
th: พอร์ต

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: Search results
th: ผลการค้นหา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Topics
th: หัวเรื่อง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Choice
th: ตัวเลือก

en: previous
th: ‹ ก่อนหน้า

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: More help
th: ความช่วยเหลือเพิ่มเติม

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: No blocks in this region
th: ไม่มีบล็อคในตำแหน่งนี้

en: Total votes: @votes
th: คะแนนโหวตทั้งหมด: @votes

en: Vote count
th: คะแนนโหวต

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
th: ธีมนี้ต้องการ PHP เวอร์ชัน @php_required และไม่สามารถใช้กับ PHP เวอร์ชัน !php_version ได้

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
