Omega (7.x-4.0-beta7) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Region
am: ክልል

en: Block
am: ጥምር

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Source
am: ምንጭ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
