Omega (7.x-4.0-beta7) - en to ku translation catalogue (52 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: new
ku: نوێ

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Region
ku: ناوچە

en: Last post
ku: دوا پەیام

en: Block
ku: بلۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Updated:
ku: نوێکراوەتەوە:

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان

en: Port
ku: دەروازە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Source
ku: سەرچاوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: Topics
ku: بابەتەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Choice
ku: هه‌لبژاردن

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: More help
ku: یارمەتی زیاتر

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Total votes: @votes
ku: هه‌موو ده‌نگه‌کان :@votes

en: Vote count
ku: ژمارەی دەنگدان

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: view actual size
ku: پیشاندانی قەبارەی ڕاستەقینە
