Omega (7.x-4.0-beta7) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: new
pl: nowy

en: Categories
pl: Kategorie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Weight
pl: Waga

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Block
pl: Blok

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: next
pl: nast.

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: 1 vote | @count votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: @count głosy
pl[2]: @count głosów

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Source
pl: Źródło

en: @time ago
pl: @time temu

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Topics
pl: Tematy

en: first
pl: pierwsze

en: Posts
pl: Wpisy

en: Choice
pl: Opcje

en: previous
pl: poprzedni

en: last
pl: ostatnia

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: More help
pl: Więcej pomocy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: original
pl: oryginał

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
pl: Rejestr motywów jest przebudowywany po zgłoszeniu każdorazowej prośby. Pamiętaj, aby <a href="!url">wyłączyć</a> ten element na stronach produkcyjnych.

en: Rebuild the theme registry on every page load
pl: Przebuduj rejestru motywu przy każdym wczytaniu strony

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: Total votes: @votes
pl: Razem głosów: @votes

en: Vote count
pl: Liczba głosów

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Skórka wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilna z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Minimum scale
pl: Minimalna skala

en: Maximum scale
pl: Maksymalna skala

en: Variant
pl: Wariant

en: Status message
pl: Komunikat

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: Sample modified image
pl: Przykładowa modyfikacja obrazka

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
pl: Obecna wersja nie jest kompatybilna z Drupalem !core_version i powinna zostać nadpisana.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Viewport settings
pl: Ustawienia obszaru wyświetlania

en: Initial scale
pl: Początkowa skala

en: Choose a layout
pl: Wybierz układ
