Omega (7.x-4.0-beta7) - en to sv translation catalogue (65 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: new
sv: nytt

en: Categories
sv: Kategorier

en: updated
sv: uppdaterad

en: Weight
sv: Vikt

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Options
sv: Alternativ

en: Last post
sv: Senaste inlägg

en: Host
sv: Värd

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Updated:
sv: Uppdaterad:

en: next
sv: nästa

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: Missing files
sv: Saknar filer

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Source
sv: Källa

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Topics
sv: Ämnen

en: first
sv: första

en: Posts
sv: Inlägg

en: Choice
sv: Alternativ

en: You are here
sv: Du är här

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: More help
sv: Mer hjälp

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: No comments available.
sv: Inga kommentarer tillgängliga.

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: original
sv: ursprunglig

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: No blocks in this region
sv: Inga block i denna region

en: Total votes: @votes
sv: Totalt antal röster: @votes

en: Vote count
sv: Antal röster

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sv: Det här temat kräver PHP-versionen @php_required och är ej kompatibel med PHP-versionen !php_version.

en: Navigation bar
sv: Navigeringsspalt

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: view actual size
sv: visa verklig storlek

en: Sample original image
sv: Prov på ursprunglig bild

en: Sample modified image
sv: Prov på förändrad bild

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
sv: Den här versionen är ej kompatibel med version !core_version av Drupalkärnan och bör ersättas.

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Choose a layout
sv: Välj en layout

en: Hero
sv: Herobild
