Omega (7.x-4.0-rc1) - en to be translation catalogue (62 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: new
be: новае

en: Categories
be: Катэгорыі

en: updated
be: абноўлена

en: Weight
be: Вага

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Region
be: Рэгіён

en: Options
be: Налады

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Block
be: Блок

en: Host
be: Хост

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Updated:
be: Абноўлена:

en: Forum
be: Форум

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: Port
be: Порт

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Source
be: Крыніца

en: @time ago
be: @time таму

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Your search yielded no results
be: Пошук не даў вынікаў

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Choice
be: Выбар

en: You are here
be: Вы тут

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: More help
be: Дадатковая дапамога

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: original
be: першапачатковы

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Total votes: @votes
be: Усяго галасоў: @votes

en: Vote count
be: Колькасць галасоў

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
be: Гэтая тэма патрабуе PHP версіі @php_required і несумяшчальна з версіяй PHP !php_version.

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: view actual size
be: Прагляд бягучага памеру

en: Sample original image
be: Прыклад сапраўднай выявы

en: Sample modified image
be: Прыклад змененай выявы

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
be: Гэта версія не сумяшчальная з  Drupal !core_version і павінна быць перамешчана.

en: Highlighted
be: Выдзелены
