Omega (7.x-4.0-rc1) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: new
et: uus

en: Categories
et: Kategooriad

en: updated
et: uuendatud

en: Weight
et: Kaal

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Region
et: Regioon

en: Options
et: Valikud

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Block
et: Plokk

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: next
et: järgmine

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Choice
et: Valik

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: More help
et: Detailsem abi

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: original
et: originaal

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: Total votes: @votes
et: Kokku: @votes häält

en: Vote count
et: Häälte arv

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See kujundusmall vajab PHP versiooni @php_required ning pole ühilduv PHP versiooniga !php_version.

en: Status message
et: Olekuteade

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
et: See versioon ei ühildu Drupali versiooniga !core_version ning see tuleks asendada.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Branding
et: Kaubamärk
