Omega (7.x-4.0-rc1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Weight
ky: Салмагы

en: up
ky: өйдө

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: @time ago
ky: @time мурун

en: last »
ky: соңку »
