Omega (7.x-4.0-rc1) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Updated:
ug: :يېڭىلاندى

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Source
ug: مەنبە

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Choice
ug: تاللاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: More help
ug: ياردەم

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: First Sidebar
ug: 1-يان رامكا

en: Leave a Comment
ug: ئىنكاس يېزىڭ
