Omega (7.x-4.0-rc1) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: new
ur: جدید

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Weight
ur: وزن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: URL:
ur: سرنامہ:

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: @time ago
ur: @time قبل

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Go to page @number
ur: صفحہ نمبر @number پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: No blocks in this region
ur: اس علاقے میں کوئی بلاکس موجود نہیں
