Omega (7.x-4.0) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Pages
af: Bladsye

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: new
af: nuut

en: Categories
af: Kategorieë

en: updated
af: opgedateer

en: Weight
af: Gewig

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Last post
af: Laaste pos

en: Block
af: Blok

en: Host
af: Masjien

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: next
af: volgende

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: previous
af: vorige

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Total votes: @votes
af: Totale stemme: @votes

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook
