Omega (7.x-4.0) - en to ca translation catalogue (71 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: new
ca: nou

en: updated
ca: actualitzat

en: Weight
ca: Pes

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Main
ca: Principal

en: Region
ca: Regió

en: Options
ca: Opcions

en: Last post
ca: Darrer article

en: Block
ca: Bloc

en: Host
ca: Servidor

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Updated:
ca: Actualitzat:

en: next
ca: següent

en: Forum
ca: Fòrum

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Source
ca: Font

en: @time ago
ca: fa @time

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Topics
ca: Temes

en: First
ca: Primer

en: first
ca: primera

en: Second
ca: Segon

en: Posts
ca: Articles

en: Choice
ca: Opció

en: previous
ca: Anterior

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: Third
ca: Tercer

en: Fourth
ca: Quart

en: Fifth
ca: Cinquè

en: More help
ca: Més ajuda

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Secondary
ca: Secundari

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Total votes: @votes
ca: Vots totals: @votes

en: Vote count
ca: Recompte de vots

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest tema requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Navigation bar
ca: Barra de navegació

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: view actual size
ca: veure en mida real

en: Sample original image
ca: Imatge original d'exemple

en: Sample modified image
ca: Imatge modificada d'exemple

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
ca: Aquesta versió no és compatible amb el Drupal !core_version i cal que sigui substituïda.

en: Highlighted
ca: Destacat
