Omega (7.x-4.1) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Comments
gl: Comentarios

en: new
gl: novo

en: Categories
gl: Categorías

en: updated
gl: actualizado

en: Weight
gl: Peso

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Region
gl: Área

en: Options
gl: Opcións

en: Last post
gl: Última entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Host
gl: Anfitrión

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: next
gl: seg

en: Forum
gl: Foro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Port
gl: Porto

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Source
gl: Orixe

en: @time ago
gl: fai @time

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Topics
gl: Temas

en: First
gl: Primeiro

en: first
gl: primeiro

en: Second
gl: Segundo

en: Posts
gl: Entradas

en: Choice
gl: Opción

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: More help
gl: Máis axuda

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: original
gl: orixinal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary
gl: Secundario

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Total votes: @votes
gl: Total de votos: @votes

en: Vote count
gl: Reconto de votos

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
gl: Este tema require a versión de PHP @php_required e é incompatíbel coa versión de PHP !php_version.

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: Sample modified image
gl: Imaxe de mostra modificada

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
gl: Esta versión non é compatible con Drupal !core_version e debe ser reemplazada.

en: Highlighted
gl: Resaltado
