Omega (7.x-4.1) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: new
hy: նոր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: updated
hy: թարմացում

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Updated:
hy: Թարմացված է`

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Port
hy: Պորտ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Second
hy: Վարկյան

en: « first
hy: « առաջինը

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: original
hy: օրիգինալ

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Total votes: @votes
hy: Ընդամենը @votes ձայն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը
