Omega (7.x-4.1) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: new
ka: ახალი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: updated
ka: განახლებულია

en: Weight
ka: წონა

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: next
ka: შემდეგი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: Port
ka: პორტი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Second
ka: წამი

en: Posts
ka: პოსტები

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: More help
ka: მეტი დახმარება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
