Omega (7.x-4.1) - en to ro translation catalogue (61 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: new
ro: nou

en: Categories
ro: Categorii

en: updated
ro: actualizat

en: Weight
ro: Greutate

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Region
ro: Regiune

en: Options
ro: Opţiuni

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Block
ro: Bloc

en: Host
ro: Gazdă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Updated:
ro: Actualizat:

en: next
ro: următorul

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Source
ro: Sursă

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Topics
ro: Subiecte

en: First
ro: Primul

en: Second
ro: Secundă

en: Posts
ro: Articole

en: Choice
ro: Opţiune

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: More help
ro: Ajutor suplimentar

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: No comments available.
ro: Nu sunt comentarii disponibile.

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: No blocks in this region
ro: Nu sunt blocuri în această regiune

en: Total votes: @votes
ro: Total voturi: @votes

en: Vote count
ro: Număr voturi

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ro: Acestă temă necesită versiunea PHP @php_required și este incompatibilă cu versiunea PHP !php_version.

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: view actual size
ro: vezi la dimensiunea reală

en: Sample original image
ro: Exemplu de imagine originală

en: Sample modified image
ro: Exemplu de imagine modificată

en: Highlighted
ro: Evidențiat
