Omega (7.x-4.2) - en to kk translation catalogue (46 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: Categories
kk: Категория

en: updated
kk: жанартылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Region
kk: Аумақ

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Block
kk: Блок

en: Host
kk: Хост

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: Forum
kk: Форум

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Choice
kk: Таңдау

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Total votes: @votes
kk: Берілген дауыс саны: @votes

en: Vote count
kk: Дауыстарды санау

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
kk: Бұл тема PHP version @php_required сурайды және PHP !php_version версиямен үйлесімсіз.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
