Omega (7.x-4.2) - en to km translation catalogue (62 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: new
km: ថ្មី

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Region
km: តំបន់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Block
km: ប្លុក

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: URL:
km: URL ៖

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

en: Forum
km: វេទិកា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: Port
km: ច្រក

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Choice
km: ជម្រើស

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: More help
km: ជំនួយ​បន្ថែម

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: original
km: ដើម

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Total votes: @votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​សរុប​ ៖ @votes

en: Vote count
km: ចំនួន​ការ​បោះឆ្នោត

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
km: ស្បែក​នេះ​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​កំណែ PHP @php_required ហើយ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយកំណៃ PHP !php_version ។

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: view actual size
km: មើល​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: Sample original image
km: រូបភាព​ដើម​ជា​គំរូ

en: Sample modified image
km: រូប​ភាព​ដែល​កែ​ជា​គំរូ

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
km: កំណែ​នេះ​មិន​ឆប​គ្នា​ជា​មួយ​ !core_version ​របស់​  Drupal ហើយ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជំនួស ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
