Omega (7.x-4.2) - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: updated
lt: atnaujinta

en: Weight
lt: Svoris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Region
lt: Sritis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Host
lt: Serveris

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: next
lt: toliau

en: Forum
lt: Forumas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Port
lt: Šliuzas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Source
lt: Šaltinis

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Topics
lt: Temos

en: First
lt: Pirmas

en: first
lt: pirmas

en: Second
lt: Sekundė

en: Posts
lt: Įrašai

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: previous
lt: atgal

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: original
lt: originalas

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Highlighted
lt: Paryškintas
