Omega (7.x-4.2) - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: new
nl: nieuw

en: Categories
nl: Categorieën

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Weight
nl: Gewicht

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Main
nl: Hoofd

en: Region
nl: Gebied

en: Options
nl: Opties

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Block
nl: Blok

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: next
nl: volgende

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: Port
nl: Poort

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Source
nl: Bron

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: First
nl: Eerste

en: first
nl: eerste

en: Second
nl: Seconde

en: Posts
nl: Berichten

en: Choice
nl: Keuze

en: previous
nl: vorige

en: last
nl: laatste

en: You are here
nl: U bent hier

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: More help
nl: Meer hulp

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: original
nl: origineel

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Secondary
nl: Secundair

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: Total votes: @votes
nl: Totaal aantal stemmen: @votes

en: Vote count
nl: Stemtelling

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: Minimum scale
nl: Minimum schaal

en: Maximum scale
nl: Maximum schaal

en: Naked
nl: Naakt

en: Navigation bar
nl: Navigatiebalk

en: Status message
nl: Statusbericht

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Viewport settings
nl: Viewport-instellingen

en: Initial scale
nl: Initiële schaalfactor

en: Apple touch icons
nl: Apple touch-iconen

en: Metatags and HTTP headers
nl: Metatags en HTTP-headers

en: Cleartype support for Windows
nl: Cleartype-ondersteuning voor Windows

en: Mobile Internet Explorer allows us to activate ClearType technology for smoothing fonts for easy reading.
nl: Mobile Internet Explorer staat toe om de ClearType-techniek te activeren en zo lettertypes beter leesbaar te maken.

en: This is more widely supported by modern smartphones, including but not limited to: iOS, Android, Palm Pre, Blackberry, Windows Phone 7.
nl: Dit wordt breed ondersteund door moderne smartphones, zoals: iOS, Android, Palm Pre, Blackberry, Windows Phone.

en: Exclude CSS files
nl: CSS-bestanden uitsluiten

en: Choose a layout
nl: Kies een ontwerp

en: You can set an Apple Touch Icon for your website just like you can set a favorite icon.
nl: U kun een Apple Touch-pictogram voor de website instellen zoals u ook een snelkoppelingspictogram kunt instellen.

en: overridden
nl: overschreven

en: The initial scaling of the page. Has to be in the range of the minimum- and maximum scale options.
nl: De intitiële zoom-factor van de pagina. Deze moet binnen de minimum- en de maximumwaarde blijven.

en: User scalable
nl: Schaalbaar door gebruiker

en: Whether users are allowed to zoom in and out. Defaults to 'yes'. This is usually accomplished via multi-touch gestures on iOS and Android devices. You should only disallow zooming (uncheck this checkbox) if your mobile theme is very customized and presented with good typography and graphics for a reduced mobile size.
nl: Gebruikers wel of niet toestaan om in te zoomen. Dit staat standaard aan. Hiervan wordt het meeste gebruik gemaakt door multitouchgestures op iOS- en Android-apparaten. Alleen uitschakelen (vinkje weghalen) als het mobiele thema erg maatwerk is en bestaat uit goede typografie en afbeeldingen voor een kleiner mobiel formaat.

en: Scaling settings
nl: Schalingsinstellingen

en: The minimum allowed scaling of the site.
nl: De minimum toegestane zoom-factor van de site.

en: The maximum allowed scaling of the site.
nl: De maximaal toegestane zoom-factor van de site.
