Omega (7.x-4.2) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: new
ps: نوی

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Weight
ps: وزن

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Block
ps: غونډ

en: Host
ps: کوربه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: next
ps: بل

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Source
ps: سرچينه

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Second
ps: دوهم

en: Posts
ps: ليکنې

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
