Omega (7.x-4.3) - en to oc translation catalogue (70 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Comments
oc: Comentaris

en: new
oc: novèl

en: Categories
oc: Categorias

en: updated
oc: mes a jorn

en: Weight
oc: Pes

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Options
oc: Opcions

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Block
oc: Blòt

en: Host
oc: Òste

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Port
oc: Pòrt

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Source
oc: Font

en: @time ago
oc: i a @time

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: First
oc: Primièr

en: first
oc: primièr

en: Second
oc: Segonda

en: Posts
oc: Contribucions

en: Choice
oc: Causida

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: Third
oc: Tresième

en: Fourth
oc: Quatrième

en: Fifth
oc: Cinquième

en: More help
oc: Mai d'ajuda

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Sixth
oc: Sixième

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
oc: Lo registre del tèma es reconstruit a cada requèsta. N'oubliez pas de <a href="!url">desactivar</a> aquesta foncionalitat sus des sites web en production.

en: Rebuild the theme registry on every page load
oc: Reconstruire lo registre de tèma a cada cargament de pagina

en: Secondary
oc: Secondaire

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: Total votes: @votes
oc: Vots totals : @votes

en: Vote count
oc: Recompte de vòtes

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
oc: Aqueste tèma requerís la version @php_required de PHP e es incompatible amb la version !php_version.

en: Variant
oc: Varianta

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: Sample original image
oc: Image original d'exemple

en: Sample modified image
oc: Image modificada d'exemple

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
oc: Aquesta version es pas compatible amb lo Drupal !core_version e cal que sigui substituïda.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
